[ Gastenboek bekijken ] - [ Gastenboek tekenen ] - [ Historie overzicht ] - [ Statistieken ] | Hallo allemaal Ik was al vaker op deze site geweest en dacht laat ik nu maar eens een berichtje achter laten. Nadat ik een poos terug een bericht ontving dat ik bij jullie op de site stond heb ik gelijk een link naar jullie website gemaakt. De site van jullie ziet er wel wat beter uit dan die van ons maar kom gerust eens kijken. |
|
| | Degelijk site mannen, wel heel veel op te vinden |
|
| Hoi allemaal,
Zaterdagavond draait DJ BERND weer in de Petjes Bar. Dus ik zou zeggen. KOMT ALLEN...
Ik zie jullie daar wel..
Groeten, Chris |
|
| Hallo allemaal, hoe is het ermee? met mij gaat het de laatste week wel weer goed, ik ga dadelijk thuis lekker het zonnetje opzoeken. wie gaat er zaterdagavond nog iets doen?
Lief berichtje van je Margot, ik bel je nog deze week.
Paul 'etertje' schrijf je zo: "ettertje"! Ook een spellingsprobleem?
groetjes Nathalie |
|
| Datum | : | | | Naam | : | Paul!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! |
| Het bericht kwam van een klein blauw mannetje maar ik zeg niet wie het is. Een etertje ,maar goed dat hij eens in de zoveel tijd klappen krijgt.
Mazzel!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! |
|
| Heeej Margot,
Leuk dat je ook eventjes wat in gastenboek hebt geschreven. En laten we dat van dat anonieme berichtje maar snel vergeten. Diegene die het geschreven heeft, weet wel hoe iedereen er nu over denkt, volgens mij.
Jullie zitten nu natuurlijk lekker buiten in het zonnetje en ik ben weer hard aan het werk... Verschil moet er zijn...
Groeten Chris |
|
| Ja Nathalie, zielig he?!Dan denk je dat iedereen ondertussen volwassen is maar het tegendeel wordt bewezen. Triest gedoe zeg, we zijn toch geen 12 jaar oud meer?!? Nou ja, lach er maar om..
Groeten van Margot. |
|
[ Gastenboek bekijken ] - [ Gastenboek tekenen ] - [ Historie overzicht ] - [ Statistieken ] De internetredactie van C.V. Ge Kunt Me Wâ! stelt zich niet aansprakelijk voor de teksten in dit gastenboek. Teksten die volgens ons niet thuishoren op deze pagina, worden daarom ook zo spoedig mogelijk weer verwijderd. Opruiende of discriminerende berichten tegen wie dan ook worden niet toegestaan.
|