Nieuwe inkomstenbron voor onze vereniging.

13 feb 2003 - 13:30 - Van onze verslaggever: Chris

Hierbij willen wij iedereen laten weten dat wij, C.V. Ge Kunt Me Wâ!, een appartement te huur hebben.

We zien het zuiver als een belegging en via verhuur willen we de kosten van dit appartement er weer uithalen. Het appartement is rustiek gelegen op de bovenste verdieping van het complex op de oude plek van onze nishut.

Voordeel, het prachtige uitzicht
Nadeel is het naar boven en beneden sjouwen (vooral met boodschappen), want een lift ontbreekt (nog). Omdat wij geen zin hebben om via een boekingskantoor de huurprijzen op te drijven proberen we eerst zelf een zomerseizoen vol te boeken.

De huur is €.125.- voor een weekend en slechts €.250.- voor een hele week. Een borg vinden wij bij vrienden en bekenden overbodig. Er wordt gewerkt aan een onderdeel van deze website om te zien welke perioden vrij zijn en direct te boeken.

[ Klik hier voor de foto van het appartement ]

Wij horen graag van jullie!

[ Vorige ] - [ Terug ] - [ Volgende ]

 
© Copyright 1997-2026 - Chris Kamps